Bigbank

Bigbank

Kreditēšana ir viegls un ātrs veids, kā saņemt nepieciešamos līdzekļus īsā laikā. Iemesli, kuru dēļ rodas nepieciešamība noformēt kredītu, mēdz būt ļoti dažādi. Lai pienācīgi noformētu kredītu bankā, nepieciešams ievākt ievērojamu daudzumu dokumentu, izziņu, izrakstu, stundām jāsēž rindā, ilgi jāgaida lēmums par līdzekļu piešķiršanu. Taču pastāv vienkāršāks, uzticamāks un ātrāks risinājums. Ar banku BIGBANK saņemt kredītu kļuvis daudz vieglāk, ātrāk un izdevīgāk.

  1. Iesnieguma noformēšana par kredīta izsniegšanu, informācijas apstrāde un kredīta pārvaldība īstenojas tiešā veidā bankas mājas lapā. Tas ekonomē laiku un sniedz iespēju maksimāli ātri saņemt līdzekļus un sākt ar tiem rīkoties.
  2. Darbs ar katru klientu notiek tikai individuālā kārtībā. Personīgais menedžeris izrunās ar Jums visas kredīta detaļas un nosacījumus.
  3. Neeksistē standarta formas un shēmas. Katrs kredīts tiek izmaksāts konkrētā klienta individuālajām vajadzībām. Kredīta summa un tā apmaksas termiņš tiek noteikts individuāli.
  4. Uzticamība. Banka augstu vērtē katru savu uzticamo klientu, un ilgtermiņa sadarbības gadījumā kredītlimits tiek paaugstināts, bet nosacījumi kļūst vēl izdevīgāki.
  5. Kredīta piešķiršana pensionāriem līdz 73 gadu vecumam.
  6. Ikmēneša maksājuma apjoms un apmaksas termiņš tiek noteikts kopā ar klientu.
  7. Galīgais lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts 24 stundu laikā.
  8. Kredīta noformēšanas iespējamība neapmaksāta kredīta gadījumā bankā. Kā arī iespējams sastādīt vairākus kredīta līgumus.

BIGBANK - tas ir stingrs atbalsts finanšu pakalpojumu pasaulē. Bankas eksperti vienmēr ar prieku sniegs Jums nepieciešamo informāciju.

Bigbank AS Latvijas filiāle

Brīvības iela 151, Rīga, LV-1012
info@bigbank.lv
8338
http://www.bigbank.lv/
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
300 - 10000 €
6 mēn. - 5 gad.
Izdevīgs aizdevums līdz 10 000 €

Populārākie kredīti Latvijā