Mogo

Mogo

Aizdevums pret automašīnu ar Mogo

 Mogo - iespēja ātri un izdevīgi saņemt aizdevumu pret automašīnu. Izsniedzamā aizdevuma izmērs svārstās no 500 līdz 50 tūkstošiem euro atkarībā no paša transportlīdzekļa vērtības - iespēja saņemt līdz 90%. Taču ar to Mogo priekšrocības nebeidzas.

 Servisa priekšrocības

  1.  Ātra noformēšana. Ar Mogo Jūs saņemat iespēju noformēt aizdevumu maksimāli ātrākajā laikā. Šis serviss izskatīs pieteikumu pusstundas laikā un īstenos automašīnas novērtējumu. Pēc pozitīvas atbildes galvotājam atliek noslēgt darījumu filiālē.
  2.  Ātra nauda. Pabeidzot dokumentu noformēšanu un noslēdzot līgumu, Jums nekavējoties tiks pārskaitīti noteiktie naudas līdzekļi. Aizdevums pret auto tiek izsniegts uz termiņu līdz 72 mēnešiem.
  3.  Aizdevuma atmaksas vieglums. Mogo rūpējas par to, lai aizdevuma atmaksas būtu viegla un vienkārša. Atšķirībā no citiem, serviss neatņem auto kā ķīlu, bet atļauj aizņēmējam izmantot transportlīdzekli arī turpmāk.
  4.  Aizdevums pret dažāda veida transportu. Serviss Mogo sniedz iespēju ātri saņemt vēlamo kredītu pret automašīnu, kā arī pret citiem transportlīdzekļiem - motorolleri, motociklu, traktoru, laivu u.tml.
  5.  Atmaksas termiņa pagarināšana. Ja aizdevumu neizdodas atmaksāt laikā, Mogo palīdzēs atrast risinājumu. Piemēram, nepieciešamības gadījumā pagarinās atmaksas termiņu vai piedāvās kredītbrīvdienas 1 mēneša garumā.

 

AS mogo

Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004
info@mogo.lv
66 900 900
http://www.mogo.lv/
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
500 - 15000 €
1 dien. - 6 gad.
90% no auto tirgus vērtības

Populārākie kredīti