Vita Credit

Vita Credit

Daudzi no mums sapņo iegādāties jaunu automašīnu. Taču ne visu finansiālās iespējas dod iespēju nopirkt kārotu transportlīdzekli. Krāt naudu, lai nopirktu mašīnu, nav nekādas vēlēšanās un vienīgā izeja būs tikai iegāde līzingā.

Šo iespēju sniedz Vita Credit. Līzinga saņemšanai šeit ir savas priekšrocības un īpatnības.

Pirmkārt, jāmin nosacījumi. Maksimālais kreditēšanas termiņš - 60 mēneši. Aizdevuma summa - no 900 līdz 20 000 euro. Turklāt personīgais ieguldījums var sastādīt līdz 10 procentiem.

Lai saņemtu līdzekļus, atliek tikai aizpildīt pieteikumu. Tas veidots pēc standarta parauga. Būs jānorāda iniciāļi, kontaktdati, darbavieta un cita informācija. Pieteikuma izskatīšana notiek īsā laikā. Visbiežāk lēmums par piešķiršanu ir pozitīvs.

Konsultācijas saņemšanai jāzvana uz mājas lapā norādīto tālruņa numuru. Uzņēmuma darba laiks - no 9.00 līdz 18.00. Speciālisti atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Par ērtu Vita Credit priekšrocību var minēt to, ka klients var patstāvīgi uzzināt, kādu summu viņam jāmaksā katru mēnesi pie noteiktiem līzinga nosacījumiem. Tas iespējams, pateicoties kredītkalkulatoram.

Uzņēmums gatavs vienkārši sniegt līdzekļus pret automašīnas ķīlu. Šādā gadījumā nauda tiks izsniegta jebkuriem mērķiem.

Ja klientam rodas grūtības ar līzinga apmaksu, tad speciālisti izskatīs dažādus variantus, kas palīdzēs atrisināt problēmu. Pastāvīgajiem klientiem pieejami izdevīgi nosacījumi.

SIA Vita Credit

Maskavas iela 240, Riga, LV-1063
ni@vitacredit.lv
80009300
http://www.vitacredit.lv/
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
200 - 20000 €
30 dien. - 6 gad.

Populārākie kredīti