Vivus

Vivus

Serviss vivus.lv piedāvā vienu no ātrās interneta kreditēšanas iespējām. Uzņēmums AS "4finance", kas organizējis šo servisu, atrodas Latvijā, un tam piešķirta patēriņa kredīta pakalpojumu sniegšanas licence. Sākot ar 2008. g., ar šī servisa palīdzību ir izsniegti vairāk nekā 3,5 miljoni kredītu daudzās Eiropas valstīs.

Galvenās servisa priekšrocības

  • Ātra līdzekļu pārskaitīšana. Naudas pārskaitījums pēc kredīta noformēšanas aizņem 10 minūtes.
  • Noformēšanas vieglums. Serviss neprasa lielu dokumentu paketi un galvotāju. Atliek aizpildīt savu anketu un norādīt bankas kontu.
  • Ērts pašapkalpošanās interfeiss. Klients jebkurā brīdī var aplūkot savu profilu un noteikt summu, kas viņam jāatmaksā.
  • Kredīta termiņa pagarināšanas iespēja. Ja noteiktajā termiņā neizdodas atmaksāt visu noteikto summu, iespējams pagarināt atmaksas termiņu.
  • Pieņemamas procentu likmes. Salīdzinot ar citiem līdzīgiem ātrās kreditēšanas servisiem, klientam tiek piedāvāti optimāli procenti, ar kuriem var iepazīties mājas lapā.
  • Uzticamība. Tas ir finansiāli stabils Eiropas uzņēmums, kas jau daudzus gadus veiksmīgi izsniedz kredītus Ziemeļeiropas un Austrumeiropas valstīs.   

Kā saņemt kredītu?

Lai saņemtu līdzekļus, jāreģistrējas mājas lapā. Nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, norādot savus datus un bankas rekvizītus, kā arī izvēlēties vajadzīgo summu (līdz 1500 euro) un atmaksas termiņu.

Sekojoši serviss pieprasa viena eiro centa pārskaitījumu uz savu kontu, lai pārliecinātos par norādīto bankas rekvizītu precizitāti. Rezultātā notiek nepieciešamās summas pārskaitījums uz klienta kontu.

AS 4finance

Lielirbes iela 17a - 8, LV-1046, Rīga
info@vivus.lv
67439777
http://www.vivus.lv/
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
50 - 1500 €
30 dien. - 2 gad.
Nauda Tavā kontā tikai 10 minūtēs!

Populārākie kredīti