Ātrais kredīts ir visērtākais naudas aizdevumu saņemšanas veids. Šāds aizdevuma variants der gadījumos, kad līdzekļi ir nepieciešami steidzamā kārtā vai kad nav iespējama pieteikuma apstiprināšanas standarta procedūra.

Aizņēmēja ērtībai un procedūras paātrināšanai vairums finanšu kompāniju piedāvā noformēt kredītu internetā. Ar šādu pakalpojumu pietiekami tik vien kā veikt vienkāršu reģistrācijas procedūru, aizpildīt interneta anketu, ievadīt termiņus, nepieciešamo summu un nosūtīt pieteikumu izskatīšanai.

Parasti pieteikuma izskatīšanas laiks nepārsniedz stundu, pēc tam cilvēks var saņemt līdzekļus gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā. Tieši tāpat notiek arī naudas atmaksa, šai nolūkā nav obligāti apmeklēt kompānijas biroju.

Noformēšanas ātrumu kompensē augstākas likmes. Tomēr visbiežāk summas, kas tiek saņemtas ar ātrā kredīta starpniecību, nav visai lielas, bet atmaksas termiņš ir tikai dažasdienas. Rezultātā pārmaksas summa nav īpaši augsta.

Tādējādi ātrais kredīts ir īpaši izdevīgs situācijās, kad samērā steidzami ir nepieciešama neliela naudas summa.

Klientiem tiek dota iespēja izvēlēties starp vairākiem šādu aizdevumu dzēšanas variantiem. Lojalitātes attiecībā uz aizņēmēju rādītājs tāpat ir ātrā kredīta personīgā dzēšanas grafika izveidošana.

Populārākie kredīti