Lasīt informāciju

Ikvienam jaunajam klientam Ferratum Bank izsaka vērtīgu, izdevīgu un interesantu piedāvājumu - Jūs varat noformēt pieteikumu uz kredītlīdzekļiem 250 euro apmēra, kas Jums tiks izsniegti ar maksimāli labvēlīgiem un izdevīgiem nosacījumiem bez parāda procentiem.

Lasīt informāciju

Ja Jūs esat Latvijas Republikas iedzīvotājs un vēlaties saņemt ātru kredītu, Viasms Jums ar to palīdzēs. Tā mājas lapā Jūs atradīsiet informāciju, kā arī kredītkalkulatoru, kas palīdzēs Jums orientēties procentos. Pievērsiet uzmanību tam, ka tiem, kas vēlas saņemt aizdevumu tiešsaistē pirmoreiz, risinās akcija. Jūsu kredīta procents sastādīs 0! Citiem vārdiem sakot, Jūs varat aizņemties naudu tūlīt pat un, ja to savlaicīgi atgriezīsiet, nemaksāt nekādus procentus. Neveicot maksājumu noteiktajā periodā, Jums tiks aprēķināti procenti, kuru apjomu Jūs varat uzzināt mājas lapā. Šeit nav nekādu slēptu komisiju un maksājumu.

Lai saņemtu kredītu, nepieciešams reģistrēties mājas lapā. Procedūras maksa sastāda 0.01 euro, reģistrācijas ilgums - ne ilgāk par minūti. Pēc tam Jums rūpīgi jāiepazīstas ar visiem aizdevuma noformēšanas nosacījumiem. Pateicoties instrukcijai soli pa solim, saņemt kredītu tiešsaistē neradīs nekādas problēmas. Prasības, kas tiek piemērotas aizņēmējam, ir minimālas. Jūsu vecumam jābūt no 20 līdz 70 gadiem. Turklāt Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim. Jums nedrīkst būt parādiem attiecībā uz citiem kredītiem. Ja Jūs atbilstat norādītajām prasībām, naudas aizdevums ar izdevīgiem procentiem jums tiks piešķirts nekavējoties. Šāds aizdevuma veids ir daudz ērtāks, nekā tradicionālā banku kreditēšana. Tieši tādēļ mājas lapas klientu skaits ik dienu pieaug.

Kas ir ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevuma produkti, kas nodrošina ātru finansiālu palīdzību, kad tas ir vissvarīgākais. Tie parasti ir mazas summas un ir jāatdod īsā laikposmā.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti var būt īpaši noderīgi krīzes situācijās, jo tie ir viegli pieejami un tiek izsniegti ātri. Turklāt viņiem bieži nav tik stingri kredītvērtējuma kritēriji kā ilgtermiņa aizdevumiem.

Ātro kredītu trūkumi

Tomēr, ātrie kredīti arī ir savas kļūdas. Piemēram, tiem bieži ir augstākas procentu likmes nekā ilgtermiņa aizdevumiem, un, ja jūs neievērojat atmaksas termiņus, tas var radīt negatīvas sekas.

Kā izvēlēties ātro kredītu

Izvēloties ātro kredītu, jums vajadzētu ņemt vērā šos faktorus:

Nepieciešamie dokumenti

Dažādiem aizdevējiem var būt dažādi nepieciešamie dokumenti, bet parasti jums būs jāiesniedz ienākumu apliecība, identitātes apliecība un dzīvesvietas apliecība.

Procentu likmes un noteikumi

Ātrie kredīti bieži ir augstas procentu likmes, tāpēc ir svarīgi salīdzināt dažādus piedāvājumus un saprast pilnīgo aizdevuma izmaksu. Rūpīgi izlasiet noteikumus un nosacījumus.

Atmaksas politika

Izpētiet aizdevēja atmaksas politiku. Daži aizdevēji var maksāt maksu par priekšlaicīgu atmaksu, savukārt citi var piedāvāt elastīgumu, ņemot vērā grūtības ar atmaksu.

Kā saņemt ātro kredītu

Šeit ir tipiski soļi, kā saņemt ātro kredītu:

Pieteikuma iesniegšana

Vispirms jums ir jāaizpilda pieteikuma forma, gan tiešsaistē, gan fiziskā vietā, iesniedzot nepieciešamo informāciju un dokumentus.

Līguma parakstīšana

Kad jūsu pieteikums ir apstiprināts, jums būs jāparaksta l

īgums, piekrītot aizdevuma nosacījumiem, ieskaitot atmaksas grafiku un procentu likmi.

Naudas saņemšana

Pēc līguma parakstīšanas nauda parasti īsā laikā tiek pārskaitīta uz jūsu bankas kontu.

Kā atmaksāt ātro kredītu

Atmaksas noteikumi Pārliecinieties, vai saprotat atmaksas noteikumus, ieskaitot termiņus un katru reizi atmaksājamo summu.

Atmaksas metodes

Lielākā daļa aizdevēju ļauj izmantot vairākas atmaksas metodes, piemēram, bankas pārskaitījumu, čeku vai automātisku naudas izņemšanu no jūsu bankas konta.

Ātrā kredīta ietekme uz jūsu kredītvēsturi

Ātrā kredīta saņemšana var ietekmēt jūsu kredītvēsturi. Ja laikus atdosiet aizdevumu, tas var palīdzēt uzlabot jūsu kredītreitingu. Tomēr, ja izlaistu maksājumus, tas var kaitēt jūsu kredītreitingam.

Kā izvairīties no negatīvas ietekmes

Lai izvairītos no negatīvas ietekmes uz jūsu kredītreitingu, pārliecinieties, vai saprotat atmaksas noteikumus un ir plāns laikus atmaksāt aizdevumu.

Ātrie kredīti var būt noderīgs rīks, saskaroties ar neparedzētiem izdevumiem. Tomēr tie nes sev riskus un tos vajadzētu izmantot atbildīgi. Vienmēr apsveriet savas atmaksas iespējas, pirms ņemat ātro kredītu.