Vairāk info

Lai saņemtu līdzekļus, jāreģistrējas mājas lapā. Nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, norādot savus datus un bankas rekvizītus, kā arī izvēlēties vajadzīgo summu (līdz 1500 euro) un atmaksas termiņu.

Sekojoši serviss pieprasa viena eiro centa pārskaitījumu uz savu kontu, lai pārliecinātos par norādīto bankas rekvizītu precizitāti. Rezultātā notiek nepieciešamās summas pārskaitījums uz klienta kontu.

Vairāk info

Lai aizņemtos naudu no finanšu organizācijas, Jūs varat vērsties bankā. Taču šādā gadījumā Jums nepieciešams galvotājs un izziņas no darba, kas apstiprina Jūsu finansiālo stabilitāti. Ja vēlēsieties saņemt aizdevumu lombardā, tad Jums nāksies šķirties no sava vērtīgā īpašuma, piemēram, no zelta vai automašīnas. Taču, ja apmeklēsiet Kredits365, tad saņemsiet Jums vajadzīgo summu bez ķīlas, bez galvotāja, iesniedzot tikai minimālu informāciju par sevi. Turklāt mājas lapā darbojas akcija, kas ļauj saņemt pirmo kredītu tiešsaistē bez procentiem.

Lai saņemtu kredītu mājas lapā kredits365.lv, Jums nepieciešams veikt ātru reģistrācijas procedūru. Tā aizņems ne ilgāk kā minūti un maksās tikai 0.01 euro. Rezultātā Jūs kļūsiet par pilntiesīgu sistēmas dalībnieku un varēsiet iesniegt pieteikumu uz kreditēšanu. Par servisa priekšrocību uzskatāms tas, ka, pateicoties detalizētai instrukcijai soli pa solim, Jums neradīsies grūtības pat tādā gadījumā, ja pirms tam nemaz neesat izmantojuši internetu. Jūsu pieteikuma izskatīšana uzņēmuma darbiniekiem prasīs ne ilgāk kā 15 minūtes. Tādā veidā Jūs varēsiet saņemt kredītu ne tikai ātri, bet arī nepametot savu māju. Mājas lapā pieejams kredītkalkulators, kas palīdzēs Jums aprēķināt procentus, kā arī visa detalizētā informācija par kreditēšanas īpatnībām. Nekādu slēpto nosacījumu un komisijas maksu - visu, kas jāzina par aizdevuma saņemšanu, Jūs uzzināsiet šeit.

Populārākie kredīti