Ferratum

Ferratum

Latvijas iedzīvotājiem tagad pieejams ērts naudas aizņemšanās serviss ar izdevīgiem nosacījumiem. Izmantojot resursu www.ferratum.lv, Jūs varat saņemt naudas līdzekļus no 400 līdz 1500 euro apmērā ar termiņu līdz 12 mēnešiem. Šo aizņēmuma naudas līdzekļu iespēju var izmantot pilsoņu no 21 gada vecuma, aizpildot pieteikumu un apstiprinot savus kontaktdatus mājas lapā.

Izmantojot šo servisu, Jūs varat izvēlēties Jums visērtāko aizdevuma veidu no vairākiem piedāvātajiem izvēles variantiem. Ilgstoši sadarbojoties ar uzņēmumu, katram klientam ir iespēja saņemt labvēlīgākus kreditēšanas nosacījumus un izdevīgākas kredītlikmes.

Katram dzīvē var rasties neparedzētas un negaidītas situācijas un problēmas, kuru risinājums prasīs finansiālus ieguldījumus. Ja Jums nav iekrātu naudas līdzekļu - Jums vislabākais risinājums ir vērsties ātro aizdevumu servisā, kas visiem piedāvā Ferratum Bank.

Ikvienam jaunajam klientam Ferratum Bank izsaka vērtīgu, izdevīgu un interesantu piedāvājumu - Jūs varat noformēt pieteikumu uz kredītlīdzekļiem 250 euro apmēra, kas Jums tiks izsniegti ar maksimāli labvēlīgiem un izdevīgiem nosacījumiem bez parāda procentiem.

Ja Jums būs nepieciešama lielāka summa - Jūs varat izvēlēties citus kreditēšanas veidus. Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā vairākus kredītproduktus, no kuriem katrs varēs izvēlēties viņam vispiemērotāko variantu!

Ferratum Bank Ltd

Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
info@ferratumbank.lv
29906000
http://www.ferratum.lv/
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
1 - 1500 €
6 dien. - 12 mēn.
Ferratum saved kopā naudu un cilvēkus.