Credit24

Credit24

Credi24 piedāvā īstermiņa kredīta noformēšanas pakalpojumu bez ķīlas. Jebkura fiziska persona var rēķināties saņemt no piecdesmit līdz trim tūkstošiem euro. Turklāt atgriešanas termiņš sastāda vienu līdz divdesmit četriem mēnešiem. Pakalpojums ir īpaši izdevīgs tiem, kuriem steidzami vajadzīgs apmaksāt steidzamus izdevumus.  Lai noformētu kredītu, nepieciešams uzrādīt mobilā telefona numuru, savu elektronisko pasta adresi un kontu Latvijas bankā.

Kā arī serviss piedāvā jaunu pakalpojumu kredītlīnijas atvēršanai virtuālās kartes veidā, kura var atrasties līdz trim tūkstošiem euro. Lai izmantotu šo piedāvājumu, Jums tikai nepieciešams reģistrēties mājas lapā un izvēlēties vajadzīgo summu. Lai izmantotu naudu no savas kredītlīnijas, jāizmanto personīgais profils Credit24 mājas lapā. Klientam netiek piemērota maksa par pieteikuma iesniegšanu. Kredītlīnija ir ērts serviss tiem, kas vēlas sevi nodrošināt ar rezerves plānu neparedzētiem apstākļiem. Kredītlīniju var izmantot jebkurā vietā.

Kredītlīnija sniedz iespēju izņemt visu naudu uzreiz vai izmantot to pa daļām. Jūs maksājat tikai par tiem līdzekļiem, kurus izmantojat. Kredītlīnijas noformēšana un pirmā naudas izņemšana ir pilnīgi bez maksas. Jūs varat izmaksāt ikmēneša minimālo summu un ekonomēt uz procentu maksājumiem. Ja nauda no kredītlīnijas netiek izņemta, tad maksa par izmantošanu netiek piemērota. Lai izņemtu naudu, klientam tiek piedāvāts izmantot ērtu mobilo aplikāciju.

MCB Finance Latvia SIA

Merķeļa iela 21, Rīga, LV 1050
info@credit24.lv
8824
http://www.credit24.com/lv//
Kredīta summa:
Kredīta termiņš:
Popularitāte:
50 - 3000 €
30 dien. - 2 gad.